Instagram Takipçi Kasma Yöntemleri 2021

Instagram açık ara en çok kullanıcıya sahip olan platformlardan biri olarak karşımıza çıkmakta. Öyle ki günlük aktif kullanıcı sayısına baktığımızda Instagram platformunun dünyanın en çok ziyaret edilen platformlarından biri olduğunu söyleyebiliriz. Bu noktada birçok kişi Instagram hesaplarını büyüterek geniş kitlelere ulaşmaya çalışıyor. Ancak Instagram kullanıcılarının pek çoğu yeterli miktarda takipçiye ulaşamadığı için bu hayallerinden vazgeçiyor.

Instagram platformunda takipçi kasabilmek için kullanıcıların çeşitli yöntemleri uygulaması gerekiyor. Bu yöntemler içerisinde takibe takip yöntemi, Instagram’a sponsorlu reklam verme, benzer konseptteki sayfalara reklam verme ve çekilişe katılma gibi yöntemler yer alıyor. Ancak birçok kişi hem daha hızlı olduğundan hem de daha etkili olduğundan takipçi hilesi yapmayı tercih ediyor.

Instagram Takipçi Hilesi Şifresiz

Instagram takipçi hilesi olarak adlandırılan takipçi kasma yöntemi aslında bir nevi takipçi satın almadır. Instagram kullanıcıları takipçi kasabilmek için yeterli zamana sahip olamadıklarında veya takipçi kasabilmek için yeterli bilgi ve birikime sahip olmadığında genellikle bu takipçi kasma yöntemini tercih etmektedir.

Instagram takipçi hilesi sosyal medya panelleri aracılığıyla yapılan işlemlerdir. Bu takipçi kasma yönteminde sosyal medya panelleri havuzlarında bulunan takipçileri yazılımlar aracılığı ile Instagram sayfalarına gönderir. Bu takipçiler farklı özelliklere ve kaliteye sahip olduğundan 1k takipçi başına fiyat da farklılık göstermektedir.

Instagram kullanıcıları bot-gerçek ve Türk-Yabancı gibi takipçi seçeneklerinden birini seçtikten sonra ödeme yapar ve sosyal medya paneli kısa süre içerisinde takipçi göndermeye başlar. Bu işlemler anlık olarak gerçekleşebildiği gibi 3 gün kadar da sürebilmektedir.

Instagram Takipçi Hilesi Siteleri

Instagram takipçi hilesi siteleri olarak bahsedilen siteler aslında SMM panel olarak bildiğimiz sitelerdir. Bu sosyal medya paneli sitelerinde onlarca farklı seçenekte takipçi hilesi bulunmaktadır. Instagram kullanıcıları hesaplarına takipçi hilesi yaptırmak istediklerinde bu takipçi seçeneklerinden birini seçerek hızlı bir şekilde takipçi arttırabilir.

Instagram Takipçi Kasma

Instagram platformunda takipçi kasmanın birçok yolu bulunuyor. Ancak bu Instagram takipçi kasma yöntemlerinin çoğu ya etkisiz kalıyor ya da çok zaman alıyor. Hal böyle olunca Instagram kullanıcıları hesaplarının takipçi sayısını arttırmak için daha hızlı ve etkili çözümler arıyor. Bu noktada Instagram hesaplarına takipçi satın almanın en etkili yöntem olduğunu söyleyebiliriz.

Instagram profillerine takipçi satın alındığında birkaç saat içerisinde hesapların takipçi sayısı arttırılabilmektedir. Tabi ki bu işlemi yapmadan önce gelecek takipçilerin kalitesinden emin olunmalıdır. Aksi takdirde hesaba gelen takipçiler hesaba faydadan çok zarar verir.

Instagram Takipçi Kazanma

Instagram hesaplarının büyüyebilmesinin tek yolu takipçi sayısının arttırılmasıdır. Bunun için de Instagram kullanıcılarının takipçi kazanmaya yönelik işlemler yapması gerekmektedir. Bu noktada en etkili yöntemin ilk etapta takipçi satın almak daha sonraki süreçte de bu takipçilerden gelecek etkileşimleri kullanarak keşfet alanında yükselmek olduğunu söyleyebiliriz. Instagram sayfaları keşfet alanında yükselmeye başladıktan sonra buradaki etkileşimler artacak ve organik olarak takipçi sayısı da artacaktır.

Instagram Bedava Takipçi

Instagram hesabını büyütmek isteyen ancak bu süreçte para harcamak istemeyen Instagram kullanıcıları bedava takipçi kazanmanın yollarını denemektedir. İyi haber şu ki bazı SMM paneller müşterilerinin deneme yapabilmesi için bedava takipçi verebilmektedir. Bu bedava verilen takipçiler genellikle 100-200 gibi çok az miktarlarda olsa da takipçi sayısının artmasında önemli bir yere sahiptir.