Tiktok Canlı Yayın Nasıl Açılır?

Tiktok Canlı Yayın Nasıl Açılır?

Neredeyse tüm sosyal ağlarında canlı yayın bulunmaktadır. Son zamanlarda eklenen yeni özellikle TikTok uygulamasına da canlı yayın gelmiştir.

Bu durum akıllara peki, TikTok'tan canlı yayın yayın nasıl yapılır? Sorusunu getirmiştir. YouTube'da bu konuyla ilgili birçok video bulunsa da bu videoların çoğu eski ve gerçeği yansıtmamaktadır. Yani bu videolardan yardım almak eski oldukları için işe yaramayacaktır.

Eskiden TikTok'ta yayın yapmak için musical.ly'den indirmeniz ve live.ly'yi kurmanız gerekmektedir bu uygulamadan canlı yayın yaparak bu şekilde TikTok’da canlı yayın yapılabilirdi. Fakat musical.ly ile TikTok'un birleşmesi üzerine şirketler arasındaki yanı live.ly arasındaki anlaşma tamamen ortadan kalktı.  

Bu durum da TikTok kendi canlı yayın formatını ön plana sürdü. Özellikle TikTok’da belli bir kitleye ulaşmış video yayıncıları canlı yayınlar ile daha fazla popülerleşmeye başladı. İşte TikTok’da canlı yayın açma yolları.

 

Efteni Medya Tiktok İzlenme Paketleri için buraya tıklayın.

Efteni Medya Tiktok Türk Organik Takipçi Paketleri için buraya tıklayın.

 

Tiktok’da Canlı Yayın Açma Yolları

Tiktok’da canlı yayın açmak için video ekleme çubuğunun yanında yer alan canlı yayın seçeneğine tıklamanız gerekmektedir. Bu aşama 1000 takipçi olmayan profil hesaplarında çıkmaz. Yani bu durumda öncelikle 10000 takipçiye ulaşmanız gerekmektedir. Eğer sizde hızlı bir yolla 1000 takipçiye ulaşmak istiyorsanız Tiktok takipçi satın al paketimizden yararlanabilirsiniz.

1000 takipçi sayısına eriştikten sonra canlı yayın yapmak için. Canlı yayın seçeneği aktif hale gelecektir. Buraya tıklayıp canlı yayınınıza bir başlık ekledikten sonra canlı yayın başlatabileceksiniz. Eğer 1000 takipçiyi geçtiyseniz ve canlı seçeneği hala göremiyorsanız bu seçenek aktif hale gelene kadar birkaç gün bekleyiniz. Bu aşama için zamanlayıcı özelliğini de etkinleştirebilirsiniz

Android ve iOS'ta Müzikle (TikTok) Nasıl Canlı Olunur?

Tiktok uygulamasında canlı yayın yapabilmek için aşağıda verilen yolları deneyebilirsiniz. Tabii öncelikle 1000 takipçiye erişmeniz gerektiğini unutmayın hesabınız 1000 takipçiyi geçtikten sonra yapmanız gerekenler;

  • TikTok uygulamasına giriş yapın ve profilinize gidin burada yer alan  (+) artı simgesine dokunun.
  • Bu sekmenin altında Video ve Canlı göreceksiniz. Canlı sekmesine giriş yaptıktan sonra sola kaydırın.
  • Buradaki sekmeden canlı yayınınıza bir başlık yazın daha sonra Canlı Yayına Geç butonuna tıklayarak Tiktok canlı yayını başlatabilirsiniz.

 

Efteni Medya Tiktok İzlenme Paketleri için buraya tıklayın.

Efteni Medya Tiktok Türk Organik Takipçi Paketleri için buraya tıklayın.

Anahtar Kelimeler:

tiktok , izlenme , satın , takipçi , al , paket , medya , sosyal , ücretsiz , tiktok izlenme , satın al , izlenme satın , paket miktarı, takipçi satın , tiktok takipçi , sosyal medya , satın almak , canlı yayın , izlenme , tiktok ucuz , ucuz izlenme , izlenme hilesi , al tiktok , tiktok izlenme satın , izlenme satın al , takipçi satın al , tiktok takipçi satın , tiktok izlenme , tiktok ucuz izlenme , satın al yeni , satın al tiktok , izlenme satın almak , takipçi satın almak , tiktok izlenme hilesi , al tiktok izlenme , organik takipçi beğeni , takipçi beğeni izlenme , tiktok ücretsiz izlenme , tik tok izlenme , tiktok organik takipçi , 1000 tiktok takipçi , tiktok takipçi , takipçi satın , sosyal medya , beğeni satın , satın alma , satın almak , türk , organik