Tiktok’ta Nasıl Ünlü Olunur? Daha Fazla İzlenme ve Beğeni Nasıl Alınır?

Tiktok’ta Nasıl Ünlü Olunur? Daha Fazla İzlenme ve Beğeni Nasıl Alınır?

 

Tik Tok, 2021 yılının en çok indirilen uygulamalarından biridir, Google Play mağazasında 1.5 Milyar indirmesi vardır. TikTok'ta ünlü olmak ister misin? Veya TikTok Profilinize daha fazla takipçi mi eklemek istiyorsunuz? Hemen tiktok takipçi satın al hizmetlerimizi incelemek için buraya tıklayın.

Videolarınızda Daha Fazla İzlenme ve Beğeni Nasıl Elde Edilir:

TikTok videolarınızda daha fazla izlenme ve beğeni almak istiyorsanız, aşağıdaki altı maddelik konuları kullanabilirsiniz, bu Tik Tok Videolarınızda kullanabileceğiniz ve çok fazla destek alabileceğiniz bir süreçtir. Videolarınızı daha iyi hale getirmek için bu beş noktayı şu şekilde kullanabilirsiniz:

 1. Videolarınıza Etiketler ekleyin: Daha fazla izlenme ve beğeni elde etmek için Trend olan etiketler ekleyin.
 2. Çekici görünmek. Kim olursan ol, çekici görün ve daha fazla beğeni alabilirsiniz, TikTok videolarında daha fazla beğeni, daha fazla izlenme anlamına geliyor.
 3. Video Oluştururken Zaman Ayırın: En iyi içeriği oluşturmak, birden fazla çekim yapmak ve en iyisini seçmek çok zaman alır.
 4. Kısa Tik Tok videolarınızı diğer sosyal medya kanallarında paylaşın. TikTok'un 1.5 Milyardan Fazla Kullanıcısı olduğundan, kişinin sayfanıza gelme şansı yüksektir.
 5. Bir kategori seçin ve ona bağlı kalın. Her şeyi daha iyi yapamazsınız, bir konuya bağlı kalmak ve o konuyla ilgili videolar yapmak olacaktır.

Efteni Medya Tiktok Beğeni Satın Almak İçin Buraya Tıklayın.

Efteni Medya Tiktok Organik Takipçi Satın Almak İçin Buraya Tıklayın.

Efteni Medya Tiktok İzlenme Satın Almak İçin Buraya Tıklayın.

TikTok'ta ünlü olmak için her gün TikTok videoları hazırlayın ve izleyicilerinizde yankı uyandıran benzersiz içerikler oluşturun. Bazı TikTokerler, belirli bir kategori hakkında kısa videolar yükler. İzleyiciyi daha uzun süre tutan komik videolar ve videolar TikTok'ta ünlü olanlardır.

Ünlü olmak veya TikTok videolarınızda daha fazla izlenme ve beğeni elde etmek için basit bir yol TikTok yarışmalarına katılmaktır. TikTok zorlukları trend oluyor ve gittikçe daha fazla insan TikTok videolarınızı izliyor ve beğeniyor. Zorluklardan biri "TIK Tok Trend"dir.

1. Videolarınızda Çekici Görünün:

Bizi farklı kılan budur. Kişiliğin önemi budur. Ne kadar sıcak ve çekici görünürseniz, o kadar çok insan videolarınızı izlemeyi ve arkadaşlarıyla paylaşmayı düşünür. Araştırmaya göre, "Daha çekici görünen insanlar, olmayanlara göre beladan daha kolay kurtulabilir" Burada çekici, adil olduğunuz anlamına gelmez, ancak herkes çekici olabilir. Sadece uyanıp Tik Tok için video çekmeye başlamayın. Kısa müziklerinizi yapmak veya Tik Tok videonuzu daha mükemmel hale getirmek için ne kadar çok zaman harcarsanız, o kadar çok kişi beğenecek ve paylaşacak ve bu insanlar sizi takip edebilecek. Şu anda birden fazla Milyon takipçisi olan kişi bana "Ben şahsen, daha çekici bulduğum ve öğrenebileceğimi düşündüğüm insanları takip ediyorum" dedi.

2. Ünlü Tik Tok Kullanıcıları ile İşbirliği Yapın:

Bu, Tik Tok'ta ünlü olmanın süper kolay bir yolu. 1 Milyon takipçisi olan bir kişi, 500K Takipçi olan bir Tik Tok kullanıcısı ile işbirliği yaparsa, o zaman her ikisinin de bu ilişkiden yararlanma ihtimali vardır.

Bu, insanlarda "Karşılıklı Faydalı" olarak bilinen ortak bir özelliktir, yani İkisi de Kazan / Kazan Durumundadır, kimse bir şey kaybetmez. Bu yüzden, yaptığınız gibi aynı niş içinde Video yapan kişileri bulmaya çalışın ve daha fazla takipçi edinme şansınız 10 Kat artacaktır. Ünlü TikTok Kullanıcıları ile nasıl iletişime geçersiniz ? Çok zor soru. Onları takip edin, onlara Tik Tok'tan bir mesaj gönderin, diğer sosyal ağlarda takip edin, mesajı oraya gönderin. Uzman İpucu: Bu ünlü kullanıcılar bir buluşma duyurursa veya belirli bir etkinliğe giderse, oraya gidip onları bulmaya çalışın. Sizinle birlikte kısa bir videonun parçası olup olmayacaklarını sorun.

3. Videolarınıza Etiket Ekleyin

Tik Tok Videolarınız için Etiketler neden önemlidir, işte Videolarınızda Etiketleri kullanmanız için nedenlerden bazıları:

 1. Etiketler, gönderilerinizi süsleyecek.
 2. İnsanlar onu kolayca bulabilir.
 3. Bazı etiketler trend oluyor, bu nedenle onları eklerseniz bu, videolarınıza daha fazla erişim anlamına gelecektir.
 4. İnsanların videolarınızı Arama'da bulması kolay.
 5. Kendi etiketlerinizi oluşturabilir ve onu bir tarz haline getirebilirsiniz. Giderek daha fazla insan onu arayacak.
 6. Alternatif olarak, trend olan etiketlerle ilgili videolar da oluşturabilirsiniz ve yüklerken bu etiketleri dahil edersiniz. Örneğin, bu etikette sadece kızların video yükleyeceği #TikTokGirl etiketini kullanın.

Tüm sosyal medya platformları için Tag kilit bir rol oynar, Twitter örneğini ele alalım. Tweetinizi gerçekte kaç kişinin göreceği “Ne tür etiketler kullandığınıza” bağlıdır. Instagram'da bile yüklediğiniz resimde olanlara göre etiketler eklersiniz. Bulmaya çalışın Etiketler gittikçe daha fazla kişi arıyor ve daha fazla kişi tarafından bulunacağınızı umuyoruz.

Efteni Medya Tiktok Beğeni Satın Almak İçin Buraya Tıklayın.

Efteni Medya Tiktok Organik Takipçi Satın Almak İçin Buraya Tıklayın.

Efteni Medya Tiktok İzlenme Satın Almak İçin Buraya Tıklayın.

4. Komik Bir Hikaye Anlatın:

Hikayeler anlatmak bizi diğer hayvanlardan farklı kılan şeydir. Ne kadar çok hikayeniz olursa, şeyler hakkında o kadar çok şey öğrenirsiniz ve insanları o kadar kolay etkileyebilirsiniz. Komik bir hikaye anlatmaya çalışın, çünkü TikTok yalnızca 15 Saniyelik Videoyu paylaşmanıza izin veriyor, ancak gerçekten harika bir hikaye anlatıcısıysanız, mesajınızı bu 15 Saniyede kolayca iletebilirsiniz. Noktada olmaya çalışın ve işleri önceden planlayın. Bir senaryo ve video sırasında oynayacağınız vücut anlarını yazın.

Kısa ve eğlenceli hale getirin. Çoğu insan İnternet'e sadece eğlence ya da Bilgi için geliyor. Bu yazıyı okuyorsunuz çünkü Tik Tok'ta ünlü olma hakkında daha fazla bilgiye ihtiyacınız var, ancak Komik Kedi Videoları izleyen bir kişi daha çok eğlenmekle ilgileniyor. İnternetin neden hala çalıştığının arkasındaki kavram budur.

5. 'Sizin İçin' sayfasını kullanma

'Sizin İçin' sayfası, TikTok'un zevkinize uygun yeni içerik oluşturucuları ve videoları keşfetmenizi sağlayan ana sayfasıdır. Yeterince aktifseniz ve düzenli olarak kaliteli içerik yayınlıyorsanız, büyük olasılıkla sayfaya girip kendinizin reklamını ücretsiz olarak yaptırabilirsiniz.

6. Aktif kalmak

Her zaman hatırlayın, aktif kalın ve düzenli olarak yayın paylaşmaya devam edin, sıkı çalışmanız karşılığını alacaktır. Kaliteli içerik göndermeye devam etmelisiniz. Kaliteli içerik oluşturmak kolaydır. Yapması zor olan kalitenizi zaman içinde korumaktır. Ünlü TikToker'ların çoğu günlük olarak üç ila beş video yüklüyor. Tik Tok algoritmasını beslemek ve daha fazla tiktok beğeni ve tiktok izlenme almak istiyorsanız, o zaman tutarlı olmalısınız. "Bir platformda ne kadar aktif olursanız, o kadar çok tiktok takipçi, tiktok izlenme ve tiktok beğeni alırsınız" şeklinde bir çok araştırma var.

 1. Avantajınız için diğer platformları kullanmak

Bu, çoğu YouTuber'ın yaptığı şeydir, çünkü bir Vlogger olarak aramada / keşfetmede bulunmanız çok zor olduğundan, çoğu YouTuber'ın yaptığı şey Vlog'larının Videolarını Facebook'a ve diğer sosyal medya sitelerine yüklemeye çalışmaktır. Bu onlara hedef Kitlelerine maruz kalmalarını sağlar ve böylece YouTube Görüntülemeleri ve Aboneleri artar. TikTok profilinizi ve videolarınızı tanıtmak için de aynı fikri kullanabilirsiniz. Tik Tok videolarınızın Eksiksiz bir Paketini oluşturmaya ve YouTube'a yüklemeye çalışın, açıklamada TikTok Profilinize bir bağlantı verin, Bu, İnsanların sizi kolayca bulmasına ve çok çalışmadan sizi takip etmesine yardımcı olacaktır.

 • Arkadaşlarınızın ve tanıdıklarınızın sizi platformda kolayca bulmasını sağlayacak diğer sosyal medya profillerini TikTok'unuza bağlayın.
 • İçeriğinizin diğer platformlardaki sayfalar aracılığıyla reklamının yapılması.

Umarım bu makale size yardımcı olur. 

Efteni Medya Tiktok Beğeni Satın Almak İçin Buraya Tıklayın.

Efteni Medya Tiktok Organik Takipçi Satın Almak İçin Buraya Tıklayın.

Efteni Medya Tiktok İzlenme Satın Almak İçin Buraya Tıklayın.

 

 

 

 

 

Anahtar Kelimeler: efteni, medya, efteni medya, tiktok, takipçi, izlenme, beğeni, organik, gerçek, hızlı, tiktok takipçi, tiktok izlenme, tiktok beğeni, organik takipçi, gerçek takipçi, tiktok organik takipçi, tiktok gerçek takipçi, tiktok para kazanma, tiktok canlı yayın, tiktok ucuz izlenme , satın al yeni , satın al tiktok , izlenme satın almak , takipçi satın almak , tiktok izlenme hilesi , al tiktok izlenme , organik takipçi beğeni , takipçi beğeni izlenme , tiktok ücretsiz izlenme , tik tok izlenme , tiktok organik takipçi , 1000 tiktok takipçi , tiktok takipçi , takipçi satın , sosyal medya , beğeni satın , satın alma , satın almak , türk , organik