Tiktok Takipçi Sayısı Nasıl Artırılır?

Tiktok Takipçi Sayısı Nasıl Artırılır?

Tiktok Takipçi Sayısı Nasıl Artırılır?

Son zamanların en popüler uygulamalarından birisi olan Tiktok tüm dünyadaki takipçilerine yepyeni özellikler sunmaya devam ediyor.

Bu özelliklerden birisi de Tiktok canlı yayın açma özelliğidir. Fakat canlı yayın açabilmek için öncelikle belli şartlar bulunuyor bu şartlardan birisi de hesabınızın 1000 takipçi sayısına erişmesi gerekmektedir. Her ne kadar videolarını keşfete düşse de 1000 takipçi değilseniz bazı işlevsel özellikleri göremezseniz. Bu durumda hızlı bir şekilde 1000 takipçiye erişmeniz gerekmektedir. Peki nasıl? İşte size takipçi arttırma yolları.

Tiktok Takipçi Arttırma Yolları

Tiktok son zamanlarda kullanıcıların para kazanma özelliğini de sundu. Burada video çeken her kişi aldığı etkileşim kadar para kazanmaktadır. Fakat bu özellikle dahi birden fazla özellik belli sayıda takipçiye ulaştıktan sonra açılmaktadır. Tiktok para kazanma özelliğini aktif hale getirebilmek için hızlı takipçi kazanma yollarına bakmalısınız. Efteni Medya olarak sizlere bu konuda gerek bilgi gerekse direkt takipçi hizmeti sunmaktayız. 

 

1- Gerçek Takipçiler Edinin

Hangi sosyal medya platformu olursa olsun kullanıcılar mutlaka aktif olmalıdır. Videolarınızdan birini beğenip bir başkasını hiç izlemeyen pasif takipçiler sizin büyümenizi sağlamaz.

Bu nedenle aktif olmayan takipçilerden kaçınarak daha çok gerçek takipçilere odaklanın. Bunu yapmak için ise daha güzel içerikler üretin ve takipçileriniz ile sürekli etkileşim halinde olun. Efteni Medya ile organik türk takipçi edinmek çok kolay ! 

Efteni Medya Tiktok İzlenme Paketleri için buraya tıklayın.

Efteni Medya Tiktok Türk Organik Takipçi Paketleri için buraya tıklayın.

2- Videolarınızın Hastag ile Destekleyin

Hastag kullanımı her platformda bulunmaktadır. Tiktok’da da bulunmaktadır. Yayınlayacağınız videolarınızı hastag ile destekleyerek daha çok kişiye hatta sizin videolarınızı izlemek isteyen kişilere daha çabuk ulaşırsınız. Örneğin dans kategorisinde bir video çektiniz bunu #dance gibi farklı hastaglar ile destekleyebilirsiniz. Tiktok hastaglar sınırlı sayıda olup hastag eklerken bu kriteri de göz önünde bulundurarak doğru hastaglar eklemeye çalışın.

3- Hedef Kitlenizi Belirleyin

Tiktok’da belli bir takipçi sayısına ulaşmak için çok çabaladınız ve nihayet istediğiniz takipçi sayısına ulaştınız bir süre sonra formatınızı değiştirdiniz işte o zaman takipçi düşüşünü iyi izleyin Tiktok’da Youtube, Instagram ve benzeri platformlar gibi belli bir hedef kitleye hitap eden bir platformdur. Örneğin dans kategorisinde bir video yayınlıyorsanız dans kategorisinde video yayınlamaya devam ediniz. Bu şekilde daha fazla Tiktok takipçi kazanma yollarına erişebileceksiniz.

Efteni Medya Tiktok İzlenme Paketleri için buraya tıklayın.

Efteni Medya Tiktok Türk Organik Takipçi Paketleri için buraya tıklayın.

Anahtar Kelimeler:

tiktok , izlenme , satın , takipçi , al , paket , medya , sosyal , ücretsiz , tiktok izlenme , satın al , izlenme satın , paket miktarı, takipçi satın , tiktok takipçi , sosyal medya , satın almak , canlı yayın , izlenme , tiktok ucuz , ucuz izlenme , izlenme hilesi , al tiktok , tiktok izlenme satın , izlenme satın al , takipçi satın al , tiktok takipçi satın , tiktok izlenme , tiktok ucuz izlenme , satın al yeni , satın al tiktok , izlenme satın almak , takipçi satın almak , tiktok izlenme hilesi , al tiktok izlenme , organik takipçi beğeni , takipçi beğeni izlenme , tiktok ücretsiz izlenme , tik tok izlenme , tiktok organik takipçi , 1000 tiktok takipçi , tiktok takipçi , takipçi satın , sosyal medya , beğeni satın , satın alma , satın almak , türk , organik