Youtube Takipçi Kasma Yöntemleri 2021

Youtube video paylaşım platformları içerisinde en fazla üne sahip olan ve aktif kullanıcı sayısı en fazla olan sosyal medya platformudur. Geçmişi oldukça eski olan bu platform insanların videolar paylaşarak birbirleri ile etkileşime geçebilmesine olanak sağlıyor. Hal böyle olunca birçok kişi kendine ait bir kitle oluşturmaya çalışıyor, bunun sonucunda da her gün binlerce yeni video Youtube ekranlarında yerini alıyor.

Youtube platformunun bu kadar aktif olmasını fırsat bilen internet kullanıcıları geniş bir kitleye hitap edebilmek adına Youtube kanalı açıyor ve ilk videosunu heyecanlı bir şekilde yüklüyor. Fakat bu aşamadan sonra birçok Youtube kanalı sahibi bu serüveni yarıda bırakıyor ve kanallarına video yüklemeye son veriyor. Çünkü bu kanal sahipleri takipçi kazanamıyor ve videolarının izlenme sayısı artmıyor.

Youtube kanalı açarak video paylaşmaya başlayan kullanıcıların bir bölümü ise ilk etapta takipçi kazanamasa bile takipçi satın alma yoluna gidiyor. Bu şekilde Youtube kanallarını destekleyen kullanıcılar ilerleyen süreçlerde videolarını izleyen kişilerin kendisine abone olması sayesinde herhangi bir takipçi satın almadan takipçi kasabiliyor. Tabi ki bu süreçte yüklenen videoların kaliteli olmasına dikkat edilmelidir.

Youtube Takipçi Hilesi Şifresiz

Günümüzde Youtube kanallarına takipçi kazanabilmenin iki yolu bulunuyor. Bunlardan şüphesiz en zararlısı kanal şifresini kullanarak takipçi gönderme sitelerine üye olmaktır. Bu takipçi gönderme siteleri her ne kadar Youtube takipçisi gönderiyor olsa da şifresini giren kişileri havuza kayıt eder. Bu nedenle şifresini giren kişiler farkında olmadan başka kişileri takip etmeye başlar.

Ancak iyi haber şu ki şifresiz olarak takipçi hilesi yapılabilen platformlar da bulunmaktadır. Bu platformlar SMM panel olarak da bilinen ve yalnızca kanal linki ile işlem yapılabilen platformlardır. Youtube kanal sahipleri bu sosyal medya panelleri aracılığıyla çok düşük ücretler ödeyerek kanallarına takipçi satın alabiliyor, kanallarının takipçi sayısını arttırabiliyor.

Youtube Takipçi Hilesi Siteleri

Youtube takipçi hilesi siteleri bir önceki başlıkta da belirttiğimiz SMM panellerdir. Bu takipçi hilesi sitelerinde gerçek ve bot gibi Youtube takipçi seçenekleri bulunmaktadır. Takipçiler bütçeleri doğrultusunda bu Youtube takipçilerinden birini seçer ve sadece kanal linkini kullanarak kanalının takipçi sayısını arttırabilir. Bu noktada Youtube hesaplarına takipçi hilesi yaptırmak isteyen kişilere önerimiz ilk etapta o takipçi hilesi sitesindeki bütün takipçi seçeneklerini denemesidir. Bu denemeler sonrasında en kaliteli takipçilerin ana hesaba yüklenmesi etkileşim açısından önemli bir yere sahiptir.

Youtube Takipçi Kasma

Youtube takipçi kasabilmenin iki farklı yolu bulunmaktadır. Bunlardan en yaygını takipçi satışı yapan sitelerden takipçi satın almaktır. Bu siteler aracılığıyla çok düşük ücretler dahilinde kısa bir sürede hesabın takipçi sayısını arttırmak mümkündür.

Youtube takipçi kasabilmenin bir diğer yoluysa video izlenmelerinden gelen etkileşimi kullanmaktır. Eğer bir Youtube kanalı kaliteli videolar paylaşıyorsa ve bu videoların izlenme sayısı yüksek ise Youtube kanalının takipçi sayısı da doğal olarak artış gösterecektir. Eğer kanal sahipleri videolarını izleyen kişileri takip etmeye teşvik eden girişimlerde bulunursa gelen takipçi sayısı da artacaktır.

Youtube Takipçi Kazanma

Youtube platformunda takipçi kazanabilmek için ilk etapta bir miktar takipçi satın alınabilir. Satın alınan bu takipçiler kanalın etkileşimini arttıracağı için dolaylı olarak organik takipçiler de gelmeye başlayacaktır. Bu da kanal takipçi sayısının artmasını sağlar.

Youtube Bedava Takipçi

Youtube platformunda bedava takipçi elde edebilmek için etkileşimleri kullanmak gerekmektedir. Videolara gelen izlenmeler eğer kanala yönlendirilebiliyor ve burada izleyiciler kanalı takip ediyorsa bedava takipçi gelecektir. Ayrıca bazı SMM panellerin hediye olarak dağıttığı takipçileri kullanmak da bedava takipçi elde edebilmenin bir yoludur.