Twitter Favori Servisi

Twitter Favori, Twitter hesabınız için ihtiyacınız olan daha fazla kitleye ulaşmanızı ve popülerliğinizi artırmanızı sağlar. Dilediğiniz Twitter hesabınız için ihtiyacınıza göre paketlerimizi inceleyebilir ve siparişinizi ihtiyaçlarınıza göre özelleştirebilirsiniz.

Twitter Favori Siparişi Nasıl Verilir?

Öncelikle size uygun paketlerimizden birini seçerek Satın Al butonuna tıklayın. Twitter'da favori göndermek istediğiniz hesabınızın linkini sipariş formunda ilgili alana yapıştırın ve iletişim bilgilerinizi doğru - eksiksiz şekilde girerek onaylayın ve devam edin. Sipariş bilgilerinizi kontrol edin ve dilerseniz bu alanda siparişinizi ek özelliklerle özelleştirin. Daha sonra online yada eft havale ile öde tuşlarından sizin için uygun olana tıklayın ve ödemenizi güvenle gerçekleştirin.

Ödemeniz tamamlandığında siparişiniz otomatik olarak onaylanır ve favori gönderiminiz anlık olarak işleme alınır. Servis yoğunluğuna göre İşlem Süresi içerisinde siparişiniz tamamlanır. 

Neden Twitter Favori Satın Almalısınız?

Dünya'nın en çok kullanılan sosyal paylaşım platformlarından biri olan Twitter'da çeşitli içerikler paylaşarak milyonlarca kullanıcının dikkatini çekmeniz mümkün. Hal böyle iken Twitter'da kişisel bir profiliniz varsa ve bu profilinize yeterince ilgi alamadıysanız Efteni Medya size dilediğiniz kadar izlenmeyi kısa süre içinde göndermek için tasarlandı. İster Twitter hesabınızdan para kazanmak için , isterseniz hesabınızda büyüterek daha fazla kişiye hitap etme niyetinde. Efteni Medya Twitter Favori paketleri tam ihtiyacınıza göre belirlendi ve satışa sunuldu.

Favori Alırsam Hesabım Zarar Görür Mü?

Günümüzde bir çok fenomen ve fenomen adayı Twitter hesabını fenomen hale getirmek , daha fazla izlenmek ve ilgiyi artırmak için Efteni Medya üzerinden favori satın almakta. Efteni Medya kesinlikle hesabınızı riske atacak veya kapanmasına neden olacak bir işlem gerçekleştirmez. Favori gönderimleri Twitter'ın izin verdiği sistemlerle normal ve legal yollarla sağlanmaktadır.. Yani favori satın almanız kesinlikle kanalınız için bir risk teşkil etmemektedir.

Favori Almak İçin Twitter Şifremi Verecek Miyim?

Kesinlikle hayır! Bize favori göndermemiz için normal insanların bile rahatlıkla erişebildiği tweet linkinizi iletmeniz yeterlidir. Şifreniz olmadan sadece tweet linkinizle kolaylıkla ve sorunsuz favorilerinizi göndereceğimizden hiç bir şüpheniz olmasın. Şifrenizi ve herhangi bir uygulamaya izin vermenizi kesinlikle talep etmiyoruz. Satın almış olduğunuz kullanıcılar size favori attığında siz kesinlikle onlara yada başka hesapları takip etmek zorunda değilsiniz. 

Favori Gönderimi Ne Zaman Başlayacak?

Efteni Medya şuan sosyal medya sektöründe en hızlı ve sorunsuz sisteme sahip bir medya sağlayıcısıdır. Bu sebeple diğer Twitter Favori satış sitelerinin aksine Efteni Medya'da Twitter kaynaklı herhangi bir problem yoksa siparişleriniz ödeme onayının hemen ardından otomatik olarak işleme alınmakta ve yoğunluk durumunda göre işlem süresi içersinde tamamlanmaktadır.

Favoriler Bir Süre Sonra Azalır Mı?

Satın almış olduğunuz favoriler tek seferlik ve devamlı olarak gönderilmektedir. Herhangi bir şekilde düşme yaşanmaz. Twitter üzerinden doğabilecek sorunlardan firmamız sorumlu değildir fakat bunun için telafi butonları mevcuttur.

Hesabım Gizlide Bu Şekilde Favori Satın Alabilir Miyim?

Eğer profilinizi diğer kullanıcılara gizlediyseniz sistemimiz hesabınızın tweetlerini göremeyecek ve favori gönderimini yapamayacağı için gönderim yapamayacak ve siparişinizi beklemeye alacaktır. Bu sebeple sipariş vermeden önce Twitter profilinizi herkes tarafından görünür olduğundan kesinlikle emin olunuz. Aksi takdirde favori gönderimi için işlem süresi uzayacak, 72 saat içinde gönderinizin hesabınızın tweetlerini herkese görünür yapmadığınız takdirde siparişiniz iade edilecektir.