Instagram Hikaye İzlenme Servisi

Instagram Hikaye İzlenme, Instagram hesabınız için ihtiyacınız olan daha fazla kitleye ulaşmanızı ve popülerliğinizi artırmanızı sağlar. Instagram Hikaye İzlenme 30 gün boyunca sizi düşmelerden korur. Dilediğiniz Instagram hesabınız için ihtiyacınıza göre paketlerimizi inceleyebilir ve siparişinizi ihtiyaçlarınıza göre özelleştirebilirsiniz.

Instagram Hikaye İzlenme Siparişi Nasıl Verilir?

Öncelikle size uygun paketlerimizden birini seçerek Satın Al butonuna tıklayın. İnstagram'da Hikaye İzlenme göndermek istediğiniz hesabınızın linkini sipariş formunda ilgili alana yapıştırın ve iletişim bilgilerinizi doğru - eksiksiz şekilde girerek onaylayın ve devam edin. Sipariş bilgilerinizi kontrol edin ve dilerseniz bu alanda siparişinizi ek özelliklerle özelleştirin. Daha sonra online yada eft havale ile öde tuşlarından sizin için uygun olana tıklayın ve ödemenizi güvenle gerçekleştirin.

Ödemeniz tamamlandığında siparişiniz otomatik olarak onaylanır ve Hikaye İzlenme gönderiminiz anlık olarak işleme alınır. Servis yoğunluğuna göre İşlem Süresi içerisinde siparişiniz tamamlanır. 

Neden Instagram Hikaye İzlenme Satın Almalısınız?

Dünya'nın en çok kullanılan sosyal paylaşım platformlarından biri olan Instagram'da çeşitli içerikler paylaşarak milyonlarca kullanıcının dikkatini çekmeniz mümkün. Hal böyle iken Instagram'da kişisel bir profiliniz varsa ve bu profilinize yeterince ilgi alamadıysanız Efteni Medya size dilediğiniz kadar izlenmeyi kısa süre içinde göndermek için tasarlandı. İster Instagram hesabınızdan para kazanmak için , isterseniz hesabınızda büyüterek daha fazla kişiye hitap etme niyetinde. Efteni Medya Instagram Hikaye İzlenme paketleri tam ihtiyacınıza göre belirlendi ve satışa sunuldu.

Hikaye İzlenme Alırsam Hesabım Zarar Görür Mü?

Günümüzde bir çok fenomen ve fenomen adayı Instagram hesabını fenomen hale getirmek , daha fazla izlenmek ve ilgiyi artırmak için Efteni Medya üzerinden Hikaye İzlenme satın almakta. Efteni Medya kesinlikle hesabınızı riske atacak veya kapanmasına neden olacak bir işlem gerçekleştirmez. Hikaye İzlenme gönderimleri Instagram'ın izin verdiği sistemlerle normal ve legal yollarla sağlanmaktadır.. Yani Hikaye İzlenme satın almanız kesinlikle kanalınız için bir risk teşkil etmemektedir.

Hikaye İzlenme Almak İçin Instagram Şifremi Verecek Miyim?

Kesinlikle hayır! Bize Hikaye İzlenme göndermemiz için normal insanların bile rahatlıkla erişebildiği profil linkinizi iletmeniz yeterlidir. Şifreniz olmadan sadece profil linkinizle kolaylıkla ve sorunsuz Hikaye İzlenmelerinizi göndereceğimizden hiç bir şüpheniz olmasın. Şifrenizi ve herhangi bir uygulamaya izin vermenizi kesinlikle talep etmiyoruz. Satın almış olduğunuz kullanıcılar size Hikaye İzlenme attığında siz kesinlikle onlara yada başka hesapları takip etmek zorunda değilsiniz. 

Hikaye İzlenme Gönderimi Ne Zaman Başlayacak?

Efteni Medya şuan sosyal medya sektöründe en hızlı ve sorunsuz sisteme sahip bir medya sağlayıcısıdır. Bu sebeple diğer Instagram Hikaye İzlenme satış sitelerinin aksine Efteni Medya'da Instagram kaynaklı herhangi bir problem yoksa siparişleriniz ödeme onayının hemen ardından otomatik olarak işleme alınmakta ve yoğunluk durumunda göre işlem süresi içersinde tamamlanmaktadır.

Hikaye İzlenmeler Bir Süre Sonra Azalır Mı?

Satın almış olduğunuz Hikaye İzlenmeler tek seferlik ve devamlı olarak gönderilmektedir. Herhangi bir şekilde düşme yaşanmaz bu tarz durumlara karşı fazla gönderilmektedir. Instagram üzerinden doğabilecek sorunlardan Efteni Medya sorumlu değildir fakat bunun için telafi butonları mevcuttur.

Hesabım Gizlide Bu Şekilde Hikaye İzlenme Satın Alabilir Miyim?

Eğer profilinizi diğer kullanıcılara gizlediyseniz sistemimiz hesabınızı göremeyecek ve Hikaye İzlenme gönderimini yapamayacağı için gönderim yapamayacak ve siparişinizi beklemeye alacaktır. Bu sebeple sipariş vermeden önce Instagram profilinizi herkes tarafından görünür olduğundan kesinlikle emin olunuz. Aksi takdirde Hikaye İzlenme gönderimi için işlem süresi uzayacak, 72 saat içinde gönderinizin hesabınızın profilinizi herkese görünür yapmadığınız takdirde siparişiniz iade edilecektir.