İnstagram Beğeni Servisi

İnstagram Beğeni, İnstagram hesabınız için ihtiyacınız olan daha fazla kitleye ulaşmanızı ve popülerliğinizi artırmanızı sağlar. Dilediğiniz İnstagram hesabınız için ihtiyacınıza göre paketlerimizi inceleyebilir ve siparişinizi ihtiyaçlarınıza göre özelleştirebilirsiniz.

İnstagram Beğeni Siparişi Nasıl Verilir?

Öncelikle size uygun paketlerimizden birini seçerek Satın Al butonuna tıklayın. İnstagram'da beğeni göndermek istediğiniz fotoğrafınızın veya videonuzun linkini sipariş formunda ilgili alana yapıştırın ve iletişim bilgilerinizi doğru - eksiksiz şekilde girerek onaylayın ve devam edin. Sipariş bilgilerinizi kontrol edin ve dilerseniz bu alanda siparişinizi ek özelliklerle özelleştirin. Daha sonra online yada eft havale ile öde tuşlarından sizin için uygun olana tıklayın ve ödemenizi güvenle gerçekleştirin.

Ödemeniz tamamlandığında siparişiniz otomatik olarak onaylanır ve beğeni gönderiminiz anlık olarak işleme alınır. Servis yoğunluğuna göre İşlem Süresi içerisinde siparişiniz tamamlanır. 

Neden İnstagram Beğeni Satın Almalısınız?

Dünya'nın en çok kullanılan sosyal paylaşım platformlarından biri olan İnstagram'da video ve fotoğraf paylaşarak milyonlarca kullanıcının dikkatini çekmeniz mümkün. Hal böyle iken İnstagram'da kişisel bir profiliniz varsa ve bu profilinize yeterince ilgi ve beğeni alamadıysanız Efteni Medya size dilediğiniz kadar beğeniyi kısa süre içinde göndermek için tasarlandı. İster İnstagram hesabınız için fenomen olma amacında olun, isterseniz profilinizi büyüterek daha fazla kişiye hitap edebilirsiniz. Efteni Medya İnstagram Beğeni paketleri tam ihtiyacınıza göre belirlendi ve satışa sunuldu.

Beğeni Alırsam Hesabım Zarar Görür Mü?

Günümüzde bir çok fenomen ve fenomen adayı İnstagram kanalını keşfete sokmak ,daha fazla izlenmek ve ilgiyi artırmak için Efteni Medya üzerinden beğeni satın almakta. Efteni Medya kesinlikle hesabınızı riske atacak veya kapanmasına neden olacak bir işlem gerçekleştirmez. Beğeni gönderimleri İnstagram'ın izin verdiği sistemlerle normal ve legal yollarla sağlanmaktadır.. Yani beğeni satın almanız kesinlikle kanalınız için bir risk teşkil etmemektedir.

Beğeni Almak İçin İnstagram Şifremi Verecek Miyim?

Kesinlikle hayır! Bize beğeni göndermemiz için normal insanların bile rahatlıkla erişebildiği fotoğraf linkinizi iletmeniz yeterlidir. Şifreniz olmadan sadece fotoğraf linkinizle kolaylıkla ve sorunsuz beğenilerinizi göndereceğimizden hiç bir şüpheniz olmasın. Şifrenizi ve herhangi bir uygulamaya izin vermenizi kesinlikle talep etmiyoruz. Satın almış olduğunuz kullanıcılar sizi beğendiklerinde siz kesinlikle onlara yada başka hesapları takip etmek zorunda değilsiniz. 

Beğeni Gönderimi Ne Zaman Başlayacak?

Efteni Medya şuan sosyal medya sektöründe en hızlı ve sorunsuz sisteme sahip bir medya sağlayıcısıdır. Bu sebeple diğer İnstagram Beğeni satış sitelerinin aksine Efteni Medya'da İnstagram kaynaklı herhangi bir problem yoksa siparişleriniz ödeme onayının hemen ardından otomatik olarak işleme alınmakta ve yoğunluk durumunda göre işlem süresi içersinde tamamlanmaktadır.

Beğeniler Bir Süre Sonra Azalır Mı?

Satın almış olduğunuz beğeniler tek seferlik ve devamlı olarak gönderilmektedir. Eğer gerçek beğeni seçeneğimizi seçtiyseniz beğenileriniz tamamen gerçek İnstagram kullancılarından oluşur ve normal olarak sizi tanımadığı veya profilinize ilgi duymadığı taktirde beğenisini geriye çekme ihtimali bulunmaktadır. Ayrıca sipariş sırasında eğer beğeni türü olarak bot kullanıcıları seçtiyseniz bot kullanıcıların İnstagram tarafından farkedilip onaya düşürülmesi dışında herhangi bir şekilde düşme söz konusu olmayacaktır.

Hesabım Gizlide Bu Şekilde Beğeni Satın Alabilir Miyim?

Eğer profilinizi diğer kullanıcılara gizlediyseniz sistemimiz fotoğrafınızı göremeyecek ve beğeni gönderimini yapamayacağı için gönderim yapamayacak ve siparişinizi beklemeye alacaktır. Bu sebeple sipariş vermeden önce İnstagram profilinizi herkes tarafından görünür olduğundan kesinlikle emin olunuz. Aksi takdirde beğeni gönderimi için işlem süresi uzayacak, 72 saat içinde kanalınızın beğeni sayısını herkese görünür yapmadığınız takdirde siparişiniz iade edilecektir.