INSTAGRAM MAVİ TİK 

Instagram'da mavi tik almak herkesin hayali. Instagram'da mavi tik almak isteyenler için doğru adrestesiniz. Instagram mavi tik almak için bu yazıyı okuduktan sonra lütfen WHATSAPP müşteri hizmetlerimizle iletişime geçiniz. 

Instagram Mavi Tik Herkes Alabilir mi?

Herkes Instagram Mavi Tik alamaz. Takipçi sayısı instagram mavi tik almanızda etkili olsada unutmayın ki yüzbinlerce takipçisi olup hala daha mavi tiki olmayan bir çok influencer bulunmaktadır. Bu sebepten herkes mavi tik alamaz.

Instagram Mavi Tik Kimler Alabilir? 

Instagram Mavi Tik almak için öncelikle siyasi parti görevlisi, devlet görevlisi veya STK'larda başkanlık görevi yürütüyorsanız bu sıfatlar sebebiyle mavi tik almanız kolaylaşabilir. Herhangi bir gönüllülük esasına yönelik çalışmalar yada halk tarafından seviliyorsanız bunlar da bireysel kişiler için etkili bir şarttır. Fakat bunların dışında her şekilde sizlerin PR( Reklam)'ınızın yapılması gerekiyor. Herhangi bir şekilde PR'ınız yapılmamışsa Instagram Mavi Tik almanız ciddi anlamda zordur. Google algoritmasında isminiz ciddi bir şekilde taranmakta olup bu şekilde karar verilmektedir. Yani tek başına takipçi, beğeni, yorumlar asla etkili değildir. 

 

Instagram Mavi Tik Ücretleri: 

Instagram Mavi Tik için istediğimiz ücret tamamen PR amaçlı çalışmalar ve irtibatlar için istenmekte olup eğer mavi tik'in alınmaması gibi bir durum olursa ücretin %70'i iade edilir. Geriye kalan ücret sizin için yaptığımız reklam çalışmaların ücretidir. Sizin için yaptığımız çalışmalar fiyat olarak %30'un üzerinde olsada iade farketmeksizin yapılmaktadır. Diğer masraflarsa Instagram Mavi Tik alınamadığı için Efteni Medya olarak kenarda bırakılıp %70'lik kısmın iadesi sağlanır.