Youtube Yorum Servisi

Youtube Yorum , Youtube hesabınız için ihtiyacınız olan daha fazla kitleye ulaşmanızı ve popülerliğinizi artırmanızı sağlar. Dilediğiniz Youtube hesabınız için ihtiyacınıza göre paketlerimizi inceleyebilir ve siparişinizi ihtiyaçlarınıza göre özelleştirebilirsiniz.

Youtube Yorum Siparişi Nasıl Verilir?

Öncelikle size uygun paketlerimizden birini seçerek Satın Al butonuna tıklayın. Youtube'da Yorum göndermek istediğiniz kanalınızın linkini sipariş formunda ilgili alana yapıştırın ve iletişim bilgilerinizi doğru - eksiksiz şekilde girerek onaylayın ve devam edin. Sipariş bilgilerinizi kontrol edin ve dilerseniz bu alanda siparişinizi ek özelliklerle özelleştirin. Daha sonra online yada eft havale ile öde tuşlarından sizin için uygun olana tıklayın ve ödemenizi güvenle gerçekleştirin.

Ödemeniz tamamlandığında siparişiniz otomatik olarak onaylanır ve Yorum gönderiminiz anlık olarak işleme alınır. Servis yoğunluğuna göre İşlem Süresi içerisinde siparişiniz tamamlanır. 

Neden Youtube Yorum Satın Almalısınız?

Dünya'nın en çok kullanılan sosyal paylaşım platformlarından biri olan Youtube'da çeşitli içeriklerle video paylaşarak milyonlarca kullanıcının dikkatini çekmeniz mümkün. Hal böyle iken Youtube'da kişisel bir profiliniz varsa ve bu profilinize yeterince ilgi ve Yorum alamadıysanız Efteni Medya size dilediğiniz kadar Yorum kısa süre içinde göndermek için tasarlandı. İster Youtube kanalınız için para kazanmayı aktif etmek amacında olun, isterseniz kanalınızı büyüterek daha fazla kişiye hitap etme niyetinde. Efteni Medya Youtube Yorum paketleri tam ihtiyacınıza göre belirlendi ve satışa sunuldu.

Yorum Alırsam Hesabım Zarar Görür Mü?

Günümüzde bir çok fenomen ve fenomen adayı Youtube kanalını keşfete sokmak ,daha fazla Yorum ve ilgiyi artırmak için Efteni Medya üzerinden Yorum satın almakta. Efteni Medya kesinlikle hesabınızı riske atacak veya kapanmasına neden olacak bir işlem gerçekleştirmez. Yorum gönderimleri Youtube'un izin verdiği sistemlerle normal ve legal yollarla sağlanmaktadır.. Yani Yorum satın almanız kesinlikle kanalınız için bir risk teşkil etmemektedir.

Yorum Almak İçin Youtube Şifremi Verecek Miyim?

Kesinlikle hayır! Bize Yorum göndermemiz için normal insanların bile rahatlıkla erişebildiği video linkinizi iletmeniz yeterlidir. Şifreniz olmadan sadece video linkinizle kolaylıkla ve sorunsuz Yorumlarınızı göndereceğimizden hiç bir şüpheniz olmasın. Şifrenizi ve herhangi bir uygulamaya izin vermenizi kesinlikle talep etmiyoruz. Satın almış olduğunuz kullanıcılar sizi izlediğinde siz kesinlikle onlara yada başka kanallara abone olmak zorunda değilsiniz. 

Yorum Gönderimi Ne Zaman Başlayacak?

Efteni Medya şuan sosyal medya sektöründe en hızlı ve sorunsuz sisteme sahip bir medya sağlayıcısıdır. Bu sebeple diğer Youtube Yorum satış sitelerinin aksine Efteni Medya'da Youtube kaynaklı herhangi bir problem yoksa siparişleriniz ödeme onayının hemen ardından otomatik olarak işleme alınmakta ve yoğunluk durumunda göre işlem süresi içersinde tamamlanmaktadır.

Yorumlar Bir Süre Sonra Azalır Mı?

Satın almış olduğunuz Yorum tek seferlik ve devamlı olarak gönderilmektedir. Herhangi bir şekilde düşme yaşanmaz. 1 aylık Telafi butonları mevcuttur.

Hesabım Gizlide Bu Şekilde Yorum Satın Alabilir Miyim?

Eğer profilinizi diğer kullanıcılara gizlediyseniz sistemimiz kanalınızın videolarını göremeyecek ve Yorum gönderimini yapamayacağı için gönderim yapamayacak ve siparişinizi beklemeye alacaktır. Bu sebeple sipariş vermeden önce Youtube profilinizi herkes tarafından görünür olduğundan kesinlikle emin olunuz. Aksi takdirde Yorum gönderimi için işlem süresi uzayacak, 72 saat içinde kanalınızın Yorum sayısını herkese görünür yapmadığınız takdirde siparişiniz iade edilecektir.